Polityka zwrotów

PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY

Odstąpienie od niniejszej umowy może nastąpić w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Po 14 dniach od wejścia przez Państwa w posiadanie termin odstąpienia od umowy wygasa. Aby skorzystać z prawa do odstąpienia umowy należy nas poinformować:
SELA, Tytoniowa 7, 16-300 Augustów |Tel. 793 282 846, e-mail: sela.herbals@gmail.com|
W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwrócimy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, łącznie z kosztami przesyłki rzeczy, w terminie nie później niż 7 dni od dnia, w którym poinformowali Państwo o decyzji odstąpienia od niniejszej umowy.
Zwrot płatności dokonujemy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie użyte zostały w pierwotnej transakcji. W przypadku chęci otrzymania zwrotu pieniędzy w innej formie, prosimy o informacje. W przypadku wyboru innej formy zwrotu pieniędzy sklep nie nalicza dodatkowych opłat w związku ze zwrotem.
Sklep zastrzega sobie możliwość wstrzymania się ze zwrotem płatności do momentu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu ich odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.
Rzeczy prosimy odesłać lub przekazać na adres:
SELA Aneta Romanowska, Tytoniowa 7, 16-300 Augustów
Rzeczy prosimy przesłać najpóźniej w terminie 14 dni od odstąpienia od umowy. Koszty dostarczenia rzeczy do sklepu ponosi kupujący odstępujący od umowy.